Bądź z nami na bieżąco - aktualności

 • 30 września w auli Gminnej Szkoły Muzycznej I st. w Trzebnicy odbył się I Szkolny Konkurs „Miniatura wiolonczelowa samodzielnie przygotowana”. Celem konkursu było nabywanie przez uczniów umiejętności samodzielnego przygotowania repertuaru, prezentacja oraz doskonalenie sztuki wykonawczej.

 • 09-10-2019 15:20

  Zajęcia wokalne

   

  Informujemy, że zajęcia dodatkowe z zespołów wokalnych odbywają się we wtorki i czwartki.
  Zajęcia prowadzi Pani dr Monika Gruszczyńska.

  Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów.!!!!!!

 • Dnia 7 października 2019 r. o godzinie 17:00 w sali 302 odbędzie się pierwsze spotkanie przygotowujące do nauki w Gminnej Szkole Muzycznej I st. w Trzebnicy. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

 • 02 września 2019 r. o godz. 17:00 w Gminnej Szkole Muzycznej I st. im. prof. Edmunda Kajdasza w Trzebnicy odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019/2020. 

   

 • 15 czerwca Gmina Trzebnica była gospodarzem dolnośląskich targów Warsztatów Terapii Zajęciowej. Tegoroczne targi Gmina Trzebnica współorganizowała ze Stowarzyszeniem Dolnośląskie Forum WTZ i WTZ Trzebnica, a w wydarzeniu wzięło udział wielu gości zajmujących się na co dzień obszarem polityki społecznej oraz praw osób niepełnosprawnych. Oficjalnego otwarcia warsztatów, które odbyły się w przestrzeni trzebnickich stawów, dokonał burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima wraz prezesem Trzebnickiego Stowarzyszenia „Uśmiech Dziecka” Andrzejem Zielińskim oraz Prezesem Dolnośląskiego Forum WTZ Grzegorzem Krzykwą. 

Więcej aktualności
Gminna Szkoła Muzyczna I Stopnia im. prof. Edmunda Kajdasza w Trzebnicy
55-100 Trzebnica | ul. 3 Maja 5 | tel. 71 387 37 72
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe