Pasowanie na ucznia 2016/2017

Jeszcze tak niedawno obchodziliśmy wspaniałą uroczystość otwarcia  Naszej Szkoły, a zaledwie po dwóch latach do braci uczniowskiej dołącza już trzeci rocznik młodych adeptów sztuki muzycznej. Jakże ten czas szybko leci:) Dokładnie 21 października 2016 roku  o godzinie 17:00 odbyło się bardzo ważne wydarzenie – pierwszoklasiści zostali pasowani na uczniów Naszej Szkoły.

Zanim nastąpiła podniosła chwila pasowania, uczniowie wykazali się umiejętnościami artystycznymi oraz odwagą. Podczas swojego pierwszego wystąpienia w murach szkolnych udowodnili, że potrafią nie tylko śpiewać, ale też mają poczucie rytmu. Pomyślnie i z dużą doza poczucia humoru zaprezentowali się przed zgromadzoną w auli szkoły publicznością. W jak najlepszym ich przygotowaniu swój wkład miały także Panie Anna Łopatka oraz Zofia Komuszyna, nauczycielki przedmiotów teoretycznych.  Uroczystość uświetnili licznie zgromadzeni rodzice oraz uczniowie starszych klas.  

Wszyscy spisali się „na medal”, dlatego też po emocjonujących chwilach, nadszedł moment na najważniejszą część uroczystości – pasowanie na ucznia szkoły. Pani Dyrektor Gminnej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Edmunda Kajdasza, mgr Anna Szpil przyjęła pierwszoklasistów do grona uczniowskiego za pomocą  smyczka i co niezwykle miłe, z uśmiechem na ustach. Każdy z bohaterów tegoż wydarzenia otrzymał ponadto drobny upominek. 

Drodzy pierwszoklasiści – Witamy w Naszej Szkole. Życzymy samych sukcesów! 

 

 

Gminna Szkoła Muzyczna I Stopnia im. prof. Edmunda Kajdasza w Trzebnicy
55-100 Trzebnica | ul. 3 Maja 5 | tel. 71 387 37 72
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe