Egzaminy końcowe

Terminy egzaminów końcowych dla uczniów w roku szkolnym 2016/2017:

 

05. 06. 2017 r.

PERKUSJA, FORTEPIAN

 

KOMISJA : mgr Czochara Paweł – przewodniczący

 mgr Błaszczyk Michał

 mgr Markiewicz Anna

 mgr Markiewicz Sonia

mgr Buliński Wojciech

 

PERKUSJA  GODZ. 14:30

1. Kaczmarek Krzysztof

2. Krzak Mikołaj

 

FORTEPIAN GODZ. 14:50  KL. II c 6

1. Żyniewicz Anna

2. Warszewska Hanna

3. Wojtkowska Alicja

 

FORTEPIAN GODZ. 15:10 KL. III c 6

1. Biernat Marta

2. Chmielewska Sara

3. Lorek Jagoda

4. Nartowski Miłosz

5. Nieckarz Wiktoria

6. Olejniczak Anna

7. Olejniczak Katarzyna

8. Sobczak Alicja


 

05.06.2017 r.

SKRZYPCE, WIOLONCZELA, GITARA

 

KOMISJA : mgr Szpil Anna - przewodnicząca

mgr Cel Karolina

lic. Wiencierz Marcin

 

WIOLONCZELA i ZESPÓŁ GODZ. 16:30

KL. II c 6 , KL. III c 6 , KL. III c 4 i

1. Sułek Maja

2. Sobczak Emilka

3. Szkwerko Helena

ZESPÓŁ:

1. Styrna Tomasz- skrzypce

2. Szkwerko Helena- wiolonczela

3. Świrk Milena- skrzypce

 

SKRZYPCE godz. 17:00

kl. II c 6, III c 6 i III c 4

1. Budzyń Karolina

2. Drząszcz Alicja

3. Górczyńska Alicja

4. Jaszczyk Jagoda

5. Krzemianowska Kalina

6. Roszewska Hanna

7. Styrna Tomasz

8. Szostak Natalia


 

GITARA godz. 18:15

KL. II c 4, KL. III c 6, KL. III c 4

1. Łuszczyński Mateusz

2. Karyś Dawid

3. Kubaszewski Mikołaj

4. Zalewska Hanna

5. Kowalski Natan

6. Skulimowski Michał

 

06.06.2017 R.

SKRZYPCE, GITARA, WIOLONCZELA

 

KOMISJA : mgr Rodzeń-Jarosz Bożena –przewodnicząca

mgr Mazur Dagmara

mgr Bruliński Radosław

 

SKRZYPCE GODZ. 14:00

KL. II c 6 i III c 6

1. Garlińska Julia

2. Kudroń  Paulina

3. Czarnik Oliwier

4. Darowska Julia

5. Muzyczka Dariusz

6. Walczyński Wiktor

7. Świrk Milena

 

GITARA GODZ. 15:30 kl. II c 6, III c 6 i III c 4

1. Kubacka Katarzyna

2. Świat Kinga

3. Stperek Jakub

4. Woźniak Jakub

5. Sternkopf Fabian

 

ZESPÓŁ GITAROWY:
1. Skulimowski Michał

2. Sternkopf Fabian

3. Kowalski Natan

 

WIOLONCZELA GODZ. 16:30

KL. II c 4 i III c 4

1. Kosowska Karolina

2. Krych Julia

3. Bednarski Łukasz

4. Frąckowiak Marcel

 

DUET WIOLONCZELOWY:

1. Bednarski Łukasz

2. Frąckowiak Marcel

                             

07.06.2017 r.

AKORDEON, FORTEPIAN

KOMISJA : mgr Czochara Paweł- przewodniczący

     mgr Puchała- Kajdasz Krystyna

     mgr Buliński Wojciech

 

AKORDEON GODZ. 15:00

KL. II c 6, II c 4, III c 6, III c 4 i ZESPÓŁ

1. Dybała Ignacy

2. Zys Maja

3. Czarnik  Nikodem

4. Czarnik Kosma

5. Biernat Weronika

6. Bochenek Anna

7. Saternus Liliana

8. Saternus Matthew

 

ZESPÓŁ AKORDEONOWY:

1. Biernat Weronika

2. Bochenek Anna

3. Saternus Liliana

4. Saternus Matthew

 

FORTEPIAN GODZ. 16:30

KL. II c 6 i III c 6

1. Bober Nina

2. Grabowiecka Julia

3. Krawczyk Karina

4. Garlińska Zuzanna

5. Matyasik Tola

6. Nowakowski Jakub

 

08.06.2017 R.

WALTORNIA, PUZON, TRĄBKA

KOMISJA: mgr Grela Jan-przewodniczący

mgr Nycz Wojciech

       mgr Świńczyk Tomasz

 

WALTORNIA GODZ. 14:00  

KL. II c 6, III c 6, III c 4

1. Jaszczyk Jonatan

2. Szarowicz Michał

3. Płachciak Mateusz

4. Czułek Kay

5. Miś Jakub

ZESPÓŁ:

1. Czułek Kay- waltornia

2. Miś Jakub- waltornia

3. Szlęzak Maksymilian- trąbka

 

PUZON GODZ. 14:45

KL. II c 6, II C 4

1. Miś Gabriel

2. Łuszczyński Mikołaj

 

TRĄBKA godz. 15:00

KL. II c 6, II c 4, III c 6, III c 4

1. Miś Krzysztof

2. Balasiński Antoni

3. Krasowski Antoni

4. Kropielnicki Bartosz

5. Przeszłowski Miłosz

6. Wójcicka Iga

7. Szlęzak Maksymilian

 

08.06.2017 R.

FLET, KLARNET, SAKSOFON

KOMISJA : mgr Grela Jan-przewodniczący

     mgr Boduch Mateusz

mgr Gorajska Agnieszka

      mgr Kuśnierz Mariusz

 

FLET godz. 16:00  

KL. II c 4, III c 6, III c 4

1. Kudroń Karolina

2. Walczak Nikola

3. Maślanka Zofia

4. Górczyńska Ewa

 

KLARNET godz. 16:45

KL. II c 4, III c 6, III c 4

1. Grodzicka Maja

2. Jewiarz Julia

3. Budzyń Patrycja

4. Balasiński Mikołaj

5. Prędkiewicz Izabela

 

DUET KLARNETOWY:

1. Balasiński Mikołaj

2. Prędkiewicz Izabela

 

SAKSOFON godz. 17:45

KL. II c 6, II c 4, III c 6, III c 4

1. Kasperski Michał

2. Kawa Wiktoria

3. Balaszczuk Magdalena

4. Pluta Hanna

5. Sztadilów Szymon

6. Nahotko Emilia

7. Sadownik Jan

8. Strach Natalia

 

TRIO SAKSOFONOWE:

1. Nahotko Emilia

2. Sadownik Jan

3. Strach Natalia

Gminna Szkoła Muzyczna I Stopnia im. prof. Edmunda Kajdasza w Trzebnicy
55-100 Trzebnica | ul. 3 Maja 5 | tel. 71 387 37 72
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe