Pasowanie na ucznia

25 października 2019 roku odbyło się pasowanie na ucznia Gminnej Szkoły Muzycznej I stopnia im. prof. Edmunda Kajdasza w Trzebnicy. 
W wydarzeniu wzięli udział uczniowie klas pierwszych cyklu sześcioletniego i czteroletniego. Gościem honorowym, który zaszczycił nas swoją obecnością, była Naczelnik Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego w Trzebnicy Pani Krystyna Haładaj, która reprezentowała Burmistrza Gminy Trzebnica – Pana Marka Długozimę.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny składający się z piosenek, tańców oraz popisały się grą na instrumentach perkusyjnych. Klasy zostały przygotowane przez Panią Annę Łopatkę oraz Panią Beatę Krzenciessę. Po złożeniu uroczystej przysięgi, w której nowi uczniowie zobowiązali się do sumiennej pracy i poszanowania zasad obowiązujących w Szkole Muzycznej, Pani Dyrektor - Teresa Łuc - pasowała każdego z nich.

Na pamiątkę tego wydarzenia nowi uczniowie szkoły otrzymali upominki ufundowane przez Burmistrza i Radę Rodziców.
Ostatnim punktem imprezy była muzyczna niespodzianka - dzieci zaprosiły swoich rodziców do wspólnego tańca. Wszyscy z rozbawieniem wykonali układ ruchowy do piosenki z filmu „Toy Story” i w znakomitych humorach wrócili do domów.

 

 

Gminna Szkoła Muzyczna I Stopnia im. prof. Edmunda Kajdasza w Trzebnicy
55-100 Trzebnica | ul. 3 Maja 5 | tel. 71 387 37 72
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe