Bądź z nami na bieżąco - aktualności

 • Informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się dnia 03.09. 2018 r. o godz. 16
  przed budynkiem szkoły.

 • W piątkowe popołudnie 22 czerwca w sali widowiskowo-kinowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu odbyło się uroczyste zakończenie roku Gminnej Szkoły Muzycznej. W tym roku miało ono szczególnie uroczysty charakter. W obecności kadry nauczycielskiej i wzruszonych rodziców, burmistrz Marek Długozima uroczyście pożegnał pierwszych absolwentów, życząc im samych sukcesów na dalszej ścieżce edukacyjnej.

  Zachęcamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia

   

 • Dnia 18.06.2018r. w Gminnej Szkole Muzycznej odbył się I Szkolny Konkurs Skrzypcowy PRZYGOTUJ TO SAM. W konkursie wzięli udział uczniowie klas skrzypiec 1-4 cyklu 6 letniego. Organizatorem konkursu była sekcja skrzypiec Gminnej Szkoły Muzycznej. Celem konkursu jest rozwijanie umiejętności samodzielnego czytania nut oraz opracowania partii skrzypcowej, w celu publicznej prezentacji utworu.

 • 26-06-2018 15:26

  Harmonia Viva

  I Trzebnicki Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy Harmonia Viva za nami. Gmina Trzebnica po raz kolejny pokazała swoją otwartość na muzykę, a samo wydarzenie było też doskonałą promocją osiągnięć artystycznych i pedagogicznych uczniów, ale i nauczycieli Gminnej Szkoły Muzycznej I stopnia im. prof. E. Kajdasza. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli burmistrz Marek Długozima oraz rektor Akademii Muzycznej we Wrocławiu prof. Grzegorz Kurzyński.

   

 • 18-06-2018 13:08

  Drugi popis klasy skrzypiec

  W dniu 28.05.2018r. w auli szkolnej odbył się drugi już w tym roku popis uczniów klasy skrzypiec mgr Radosława Brulińskiego. Tym razem uczniowie prezentowali na scenie większe formy w postaci koncertów skrzypcowych, ale nie zabrakło również krótkich miniatur.

 • 24 maja 2018r. odbył się popis klasy waltorni mgr Jana Greli i klasy puzonu mgr Wojciecha Nycza.

Więcej aktualności
Gminna Szkoła Muzyczna I Stopnia im. prof. Edmunda Kajdasza w Trzebnicy
55-100 Trzebnica | ul. 3 Maja 5 | tel. 71 387 37 72
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe