Logo WCAG

Dla Ciebie Mamo - Koncert w Szkole Muzycznej

14 maja w Szkole Muzycznej I Stopnia im. prof. Edmunda Kajdasza w Trzebnicy odbył się koncert z okazji Dnia Matki, zatytułowany "Dla Ciebie Mamo", w wykonaniu uczniów szkoły, pod opieką nauczycieli - Moniki Gruszczyńskiej, Anny Szpil, Mirosławy Jura-Żegleń, Mateusza Boducha oraz Pawła Czochary.

W auli Szkoły Muzycznej zebrali się zaproszeni goście oraz oczywiście rodzice występujących dzieci, szczególnie Mamy, którym dedykowany był koncert. Wszyscy wspólnie przyznali, że są wzruszeni zaprezentowanym przez dzieci proramem artystycznym.

Dla zebranych wystąpiła klasa śpiewu pod kierunkiem dr Moniki Gruszczyńskiej, która przygotowała cały program, przy współpracy z nauczycielami: klasy wiolonczeli – mgr Anny Szpil, klasy akordeonu – mgr Pawła Czochary, klasy saksofonu – mgr Mateusza Boducha, oraz przy akompaniamencie mgr Mirosławy Jura-Żegleń.

Wśród zaproszonych gości był także Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima, który powiedział: - Pragnę złożyć serdeczne gratulacje nauczycielom, opiekunom, rodzicom i oczywiście uczniom - to był przepiękny koncert! Dziękuję za zaproszenie i pragnę powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem wartości artystycznej i poziomu występu. To przecież dopiero końcówka pierwszego roku szkolnego działalności naszej trzebnickiej Szkoły Muzycznej, a u dzieci widać wielkie postępy w nauce i prezentowanych umiejętnościach oraz efekty ciężkiej pracy ich oraz nauczycieli prowadzących. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że nie żałuję decyzji o budowie i powstaniu Szkoły Muzycznej w Trzebnicy. Warto dodać, że już niedługo zakończy się remont i modernizacja budynku Trzebnickiego Centrum Kultury i Sportu, co oznacza, że tego typu przepiękne koncerty, będziemy mogli oglądać w odnowionej sali kinowej, dostosowanej także do przeprowadzania występów scenicznych, teatralnych czy różnego typu prezentacji i konferencji.

31 maja, będziecie Państwo mogli wysłuchać wczorajszego koncertu – dzieci ze Szkoły Muzycznej wystąpią na scenie Placu Pielgrzymkowego, podczas Dnia Dziecka - finału II Trzebnickich Dni Rodziny. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Gminna Szkoła Muzyczna I Stopnia im. prof. Edmunda Kajdasza w Trzebnicy
55-100 Trzebnica | ul. 3 Maja 5 | tel. 71 387 37 72
Polityka prywatności
Deklaracja dostępności
Mapa strony
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe