Logo WCAG

Bądź z nami na bieżąco - aktualności

  • 2 lutego 2023 w PSM I st. w Oławie odbył się XI Międzyszkolny Konkurs Małego Skrzypka. Naszą szkołę reprezentowały uczennice Pani Małgorzaty Wojciechowskiej: Hanna Rębacz oraz Laura Trzęsowska. Hania w kategorii uczniów klas trzecich zdobyła WYRÓŻNIENIE, natomiast Laura w najstarszej grupie wywalczyła I MIEJSCE oraz nagrodę specjalną „Osobowość Konkursu”! Obu uczennicom przy fortepianie towarzyszyła Pani Agata Grudzień.

  • Dnia 18 stycznia 2023 r. w Hospicjum w Będkowie odbył się koncert kolęd, w którym wystąpili uczniowie Gminnej Szkoły Muzycznej w Trzebnicy. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Panią dr Monikę Gruszczyńską. W koncercie wystąpił zespół wokalny ,,Trzebnickie Kajdaszki” przygotowany przez Panią dr Monikę Gruszczyńską oraz kwintet akordeonowy przygotowany przez Pana Dominika Bezkorowajnego. Podczas koncertu można było wysłuchać wielu kolęd oraz pastorałek.

  • 17 stycznia 2023  w auli GSM w Trzebnicy odbył się popis kolęd w wykonaniu Zespołu Wokalnego „Trzebnickie Kajdaszki”, który w ciepły i piękny sposób wydłużył wszystkim wykonawcom i słuchaczom czas świąt. Uczniowie przebrani w jasełkowe stroje zaprezentowali swoje wokalne umiejętności i efekty ciężkiej pracy wykonując znane kolędy i pastorałki.

  • 19.01.2023 r. w auli Gminnej Szkoły Muzycznej odbyły się warsztaty gitarowe z Leszkiem Zaleskim. Tematem warsztatów były „Podstawy improwizacji na wybranych przykładach literatury gitarowej”. W warsztatach wzięli udział uczniowie klas gitary Pani Pauliny Wiśniewskiej oraz Pana Michała Jakubowskiego.

  • W dniach 9 i 10 stycznia 2023 roku w auli naszej Szkoły odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym koncerty uczniów fortepianu dodatkowego. Uczniowie zaprezentowali zróżnicowany program, w tym kompozycje Janiny Garści, Antoniego Vivaldiego, Zbigniewa Raube i Agnieszki Lasko.

Więcej aktualności
Gminna Szkoła Muzyczna I Stopnia im. prof. Edmunda Kajdasza w Trzebnicy
55-100 Trzebnica | ul. 3 Maja 5 | tel. 71 387 37 72
Polityka prywatności
Deklaracja dostępności
Mapa strony
Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe